Trup zwany Anglią

Patrząc na ten kraj po ostatnich zamachach terrorystycznych, przychodzi na myśl obraz francuskiej armii z rękoma podniesionymi do góry przed Germańskim najeźdźcą , tyle ze Niemców zastąpili tutaj bojownicy Allaha, a tchórzliwych francuzów obywatele Wielkiej Brytanii.Mieszkańcy wysp żyją w ciągłym strachu i widać to na organizowanych chociażby w Londynie imprezach masowych, gdzie mimo wykupionych biletów niemała liczba nie pojawia się na owych imprezach .

Multikulturalizm tak się tutaj zadomowił ze trudno namówić jakiegokolwiek mieszkańca na rozmowę na temat islamu, a jeśli jeszcze ta rozmowa miała by przejść na krytykę wyznawców religii Mahometa prawie każdy Angol jak najszybciej próbuje uciec od tej konwersacji .

Jedyną bronią jaką widzą Anglicy do walki z islamem jest malowanie kredą po chodnikach ( na styl francuski ) jak i tatuowanie sobie pszczółek na skórze.

Już w dziewięciu miastach Wielkiej Brytanii burmistrzem jest przedstawiciel islamu ,

na terenie UK znajduje się już ponad 3000 meczetów,

78% muzułmańskich kobiet nie pracuje (żyje z zasiłków ),

63% muzułmańskich mężczyzn nie pracuje (żyje z zasiłków ),

obecna populacja wyznawców Allaha wynosi 4 miliony mieszkańców lecz ta liczba powiększa się w katastroficznym stopniu dzięki wielodzietności rodzin muzułmańskich ( przeciętna angielska rodzina posiada 2 dzieci gdzie rodzina islamska 6-8 potomstwa )

Te liczby są przerażajace i na pierwszy rzut oka widać ze islamizacja kraju Króla Artura postępuje w zastraszającym tempie .

Angielski rząd nie dostrzega lub nie chce dostrzec ze jest w stanie wojny z wyznawcami arabskiego Boga i swoją uległością w stosunku do tej religii stawia swój kraj i obywateli na przegranej z góry pozycji, gdyż któregoś dnia mogą się obudzić i dowiedzieć się że mieszkają w kraju Wielki Kalifat Brytyjski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s